»»»»»»»»»»BoRN STuPiD?!TRy aGaiN!««««««««««

rozhovor z gerardom

25. června 2007 v 19:50 |  ROZHOWORY S GEEM
Je pro tebe důležité být sexy?
Gee: Dobře.. Starám se o to, jak vypadám. Není to tak, že se můj styl ovlivňuje moji hudbu, ale moje hudba ovlivňuje můj styl. Byl jsem student umění, tak se starám o svůj vzhled.
Co když se do tebe zamilují nějácí fans?
Gee: Umm.. Bože..nevím. Co bych měl dělat? Mohl bych je vzít ven na večeři. Ale doufám, že to je všechno o naší hudbě. Nechci být tak žádaný.. To není nic pro mě.
Máte nějáké opravdu náruživé fanoušky..
Gee: Ano…Je to protože si nás čtou jako knihu. Řekneme to, co si myslíme. Neskrýváme "materiál" a nebojíme se riskovat. Jsme vyvrhelové. A ostatní vyvrhelové se k nám hlásí.
Bylo těžké být takový vyvrhel na střední škole??
Gee: Byl jsem nenápadný-téměř neviditelný jako teenager. Neměl jsem žádné argumenty. Pořád jsem byl někde ukrytý, seděl jsem v pozadí, čekal jsem. Ale vždycky jsem věděl, že se stane něco významného.
Povídej nám o svých teenagerských letech..
Gee: Rocková hudba pro mě byla nejdůležitější věc. Když jsem ji poslouchal, mohl jsem se odreagovat od všech svých pocitů a opustit je. Byl jsem protivný na střední škole.
A teď.. každý Tě zná…
Gee: oh..ano.. Je to už dlouho od doby, kdy jsem tohle dělal (viz předchozí otázka). Přestal jsem být plachý a začal jsem si místo toho víc věřit.
Jak?
Gee: Prostě jsem to udělal. Řekl jsem si "Gerarde, ty jsi dobrej chlap. Dokážeš to!" Tohle je začátek, jestli chceš vidět svět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.